Fitness & SPA

Цiна


Карты Classic Elite
Время посещения 8:00 — 15:30 8:00 — 21:00
Период действия и стоимость
1 месяц
1500 грн 1800 грн
3 месяц
3500 грн 3800 грн
6 месяц
6500 грн 6800 грн
12 месяц
9500 грн 10200 грн
К вашим услугам:
  • новые профессиональные силовые и кардио-тренажеры X-Line
  • бассейн
  • турецкий хамам
  • зона отдыха
  • камера хранения
  • бар
В стоимость абонемента входит: скидка -25% на услуги комплекса Atlantic Garden Resort Hotel

Гостевой визит — 450 грн/день

Гостям,проживающим в отеле Atlantic Garden Resort Hotel, предоставляется право единоразового посещения в сутки БЕСПЛАТНО.

Тренажерний зал

Тренажерний зал готелю обладнано новими професійними силовими та кардіотренажерами X-Line. Для найбільш ефективного та швидкого досягнення результату  передбачено заняття по індивідуальній програмі з персональним тренером і проведення детальної консультації з раціонального харчування.

Турецький хамам

Турецький хамам допомагає людині розслабитися і досягти умиротворення, привести до ладу своє тіло й душу. Позбутися усього непотрібного і народитися заново, все це Ви можете відчути на собі в нашому готельному комплексі фітнес клубу «Atlantic Garden Resort».

Фінська сауна

Фінська сауна своєрідний храм душі й обитель покою. У фінській сауні можна добре розслабитися і відпочити чи помедитувати. Суть фінської сауни в тому, що тіло розігрівається до такого стану, поки піт не почне інтенсивно виділятися, а пізніше – випаровуватися з поверхні шкіри. Це захищає шкіру від перегріву. Запуску такого механізму  дає виражений лікувальний ефект. Шкідливі речовини з організму виводяться швидше, особливий терапевтичний вплив має і сама деревина у парній. Фінська сауна покращує кровообіг, зміцнює імунну систему, підвищує працездатність. Сауна корисна при застудах і втомі. Навіть 10 хвилин фінської сауна здатні зняти емоціональну напругу, покращити настрій і стан нервової системи.

Зона відпочинку

У зоні відпочинку знаходяться басейн, турецький хамам, фінська сауна, масажні кабінети, камери схову і бар.

Після тренування чи SPA процедур є можливість відпочити, поспілкуватися чи перекусити. Тут стоять столи та крісла, навколо басейну є шезлонги, працює Lounge музика. У халаті Ви, чи у спортивній формі, дрес-код не головне – головне здоровий спосіб життя і правильне харчування. Сік, чай, кава чи свіжі фрукти – все це є в Fitness & SPA «Atlantic Garden Resort».

Бронювання
close slider