Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
banner_nbk370

Банкетний зал

Банкетний зал, лоббі-бар та ресторан тераса готові здивувати стравами європейської, болгарської та авторської кухонь 24 години на добу, кожний день.

Atlantic Garden Resort Hotel

Єдиний в Одесі готель, який поєднує 106 дизайнерських номерiв, конференц-зали, SPA, ресторани, власний піщаний пляж та клуби.
Конференц-залы

Конференц-зали

До послуг гостей 4 конференц-зали та кімната переговорів площами від 30 кв. м до 560 кв. м та можливістю розміщення від 25 до 350 осіб.

Бронювання готелю

Бронюй на сайті зі знижкою 10%

Номери

Акції

Бронюй на сайті зі знижкою "10%" Бронюй на сайті зі знижкою 10% Бронювати (в літній період) Безкоштовний вхід в нічний клуб "PALLADIUM" Безкоштовний вхід в нічний клуб "PALLADIUM" (в зимовий період) Відвідування пляжу "ITAKA" Відвідування пляжу "ITAKA" (в літній період) безкоштовно Безкоштовний вхід в нічний клуб "ITAKA" Безкоштовний вхід в нічний клуб "ITAKA" (в літній період)

Одеса

Одесса

Одеса

Одеса це курорт на Чорному морі в південній України. Цілий рік вона зустрічає тисячі гостей, дарує їм сонце, м`який клімат та привітність.
Достопримечательности

Визначні пам’ятки

Список пам’яток міста безкінечний. Усі вони не розмістяться в одному тексті, але Ви маєте змогу відвідати цілий ряд екскурсій.
Развлечения

Розваги

Багатокілометрові пляжі, сучасні торговельно-розважальні центри і нічні клуби дозволять знайти заняття в будь-який час доби.