Пляж та Клуби

Пляж та Клуби

ITAKA BEACH RESORT (15 хвилин пiшки вiд готелю)

Пляжний комплекс «ITAKA» пропонує самий найкращий і комфортний відпочинок на узбережжі Чорного моря. На території пляжного комплексу знаходяться 2 сучасні басейни із системою очищення води (один із них дитячий з водними гірками). Відпочити можна на шезлонгах, ліжках чи в бунгало. На території пляжу є цілодобовий ресторан з європейською, грецькою, середземноморською кухнею, суші-бар і 2 великі барні зони. А найменші  гості готелю можуть весело провести час на батутах і гірках. Для гостей готелю Atlantic відвідування пляжа - БЕЗКОШТОВНО (окрім вихідних).
www.itaka-club.com.ua

Пляж та Клуби

ITAKA NIGHT CLUB (15 хвилин пiшки вiд готелю)

Концертна арена «ITAKA» розважає своїх гостей на самому березі Чорного моря в Аркадії вже понад 20 років.  Це найбільший і найпопулярніший заклад літньої Одеси. Приємний і комфортний дизайн клубу «ITAKA», виконаний в грецькому стилі, передає міць і силу стародавньої країни, які віддзеркалені в меблях, оздобленні та предметах декору. На території клубу працює цілодобовий ресторан з європейською, грецькою, середземноморською кухнею, а також суші-бар, 2 великі барні зони та VIP-територія. Для прихильників музики 80-90-х є другий disco-танцпол. Клуб працює кожен день в літній сезон. Для гостей готелю Atlantic Garden Resort вхід БЕЗКОШТОВНИЙ.

www.itaka-club.com.ua

Пляж та Клуби

PALLADIUM

Нічний клуб, готель і лаунж-кафе PALLADIUM - це генератор відпочинку, розваг і настрою. PALLADIUM - найпопулярніший зимовий нічний клуб. Кожні вихідні ми пропонуємо нашим гостям найкращі концертні шоу України. Це хороша можливість почути улюбленого музиканта в затишній атмосфері з відмінною якістю звуку. Для гостей готелю Atlantic Garden Resort вхід БЕЗКОШТОВНИЙ.

palladium.com.ua

Бронювання
close slider